ליועץ האלומיניום יש את אחד התפקידים החשובים והמשמעותיים בתהליך הבנייה. זאת מפני שלאלומיניום השפעות רבות, גלויות ונסתרות על אלמנטים רבים במבנה כדוגמת החזות הארכיטקטונית של המבנה, נושא האור והחושך וכן ההצללות, חדירות מים ואיטומים. על כן ישנה חשיבות מכרעת לשילוב של ייעוץ בתחום האלומיניום עוד בשלב התכנון הראשוני, על מנת להבטיח את איכות הביצוע וההתקנה וכן אורך החיים של האלמנטים במבנה.
ניסיון רב שנים לצד ידע מקצועי מעניקים לנו את היכולת להתבונן על תוכנית האדריכל ולספק דגשים חשובים לגבי גודל הפתחים, ההצללות הנדרשות והתאמת החומרים לתקציב הלקוח תוך עמידה בתקנים המחמירים ביותר.
כחלק מהתהליך אנו כותבים מפרט מדויק של כלל האביזרים הנדרשים לפרויקט, כך שיתאימו הן לעיצוב הביתי והאדריכלי והן לצרכים הפונקציונליים של הלקוח.
שופ דרואינג מותאם לצרכי הלקוח
כחלק מהשירות האיכותי והייחודי שאנו מעניקים ללקוחותינו, אנו מבצעים שופ דרואינג מותאם לצרכי הלקוח. השרטוטים של חברתנו, ארז בראל פרוייקטים, מפורטים וקלים למעקב כך שכל הצדדים- הן הלקוחות עצמם והן הקבלנים, המעצבים והאדריכלים יבינו באופן המיטבי את המפרט הטכני של מוצרי האלומיניום- המידות, הצבעים, הסוגים וכן הלאה.
למסמך השופ דרואינג חשיבות רבה והוא מהווה בסיס להצעת המחיר והזמנת העבודה מקבלן האלומיניום.
ניהול וליווי מלא לפרויקט- מתחילתו ועד סופו
כיועצים ואנשי מקצוע, אנו מבינים את חשיבות הליווי המקצועי ומאמינים בכוחנו לסייע ולהפוך את התהליך לפשוט ,יעיל וללא טרחה מיותרת. החל משלבי המכרז המוקדמים באפשרותנו לבאר ולדייק את אפיון המוצרים ולחסוך באי הבנות אשר עשויות להיות כרוכות בעלויות גבוהות של כספים ובזבוז זמן.