יועץ אלומיניום לבניין

כאשר אנו בונים בית חדש, מופיע אלמנט האלומיניום כאלמנט היקר ביותר בתהליך בניית הבית.סעיף האלומיניום משלב בתוכו אלמנטים רבים כגון: חלונות, תריסים חשמליים, דלתות, חלונות בלגיים, חלונות באוהאוס, תריסי אור, בית חכם ועוד.

תפקיד יועץ האלומיניום

בדיוק כמו שאנחנו מתייעצים עם אדריכל שיעזור לנו להקים את פרויקט הנדל“ן הכי משמעותי בחיים שלנו, ככה נהוג להתייעץ עם יועץ אלומיניום שיסייע בבחירת כל מוצרי האלומיניום לפרויקט בהתאם לצרכים, למטרות המבנה וכמובן בהתאם לתקציב העומד לרשותנו. תפקידו של יועץ האלומיניום הוא ללוות אותך במהלך כל הפרויקט שלב אחרי שלב, בין אם הפרויקט קשור לשוק הפרטי או הציבורי. היועץ ילווה אתכם החל משלב התכנון של האדריכל ועד השלב הסופי בו המבנה עומד. היועץ בין השאר נותן דגשים רלוונטיים על גודל הפתחים, ההצללות, אפיון סוג הזכוכית ובונה עבורכם את מפרט המוצרים לפי התקציב שנקבע מראש.

תכנון בית פרטי והתקציב הנדרש לאלומיניום

תקציב האלומיניום הוא נגזרת של דרישותיך, הלקוח, מקבלן האלומיניום. יועץ מומחה ומנוסה יוכל להתאים מוצרים איכותיים למסגרת תקציבית אותה תגדיר. תכנון האלומיניום לבית כולל : גודל פתחי אור, אפיון המוצרים עצמם, צבע וסוג הזכוכית. תכנון יעיל יכול להביא לחיסכון של עשרות אחוזים בתקציב לעבודות האלומיניום בבית אותו תבנו. יועץ אלומיניום מנוסה ידע להתאים תקציב מוגדר לביצוע נכון. אפשר לחיות מצויין בבית אשר בוצע עם מוצרים ברמה הבסיסית ביותר. מומחה יכול להביא כל מוצר לביצוע נכון אשר יתרום לאיכות חיים טובה מאד בבית חלומותיכם. עלות בניית בית פרטי תקטן וניתן יהיה להקצות תקציב גדול יותר לעבודות אחרות בבית.

אפיון האלומיניום עם האדריכל

עיצוב בית פרטי נעשה על ידי האדריכל אשר נבחר לתכנן את הבית שלך. יועץ אלומיניום יפגש עם האדריכל ובהתאם לעיצוב, יתן המלצות למיקום, גודל ואפיון מוצרי האלומיניום. הכל כמובן לפי דרישות הלקוח ותקציבו. בנוסף יגדיר המומחה לאדריכל אפיונים למתן חוזק מתאים למוצרים ואת השימוש בזכוכית מתאימה מבחינה בטיחותית, אקוסטית וטרמית. למעשה, בתהליך הבניה, היועץ ישקף בפני האדריכל את הגדרותיכם מבחינה תקציבית וידאג כי הם ימולאו.

הנחיות לתהליכי היצור וההתקנה של מוצרי האלומיניום

יועץ האלומיניום יפיק הנחיות. הנחיות אלו ישמשו אתכם בעת הפצת מכרז למוצרים בין הקבלנים אותם תרצו להשוות. ההנחיות יופצו יחד עם רשימת האדריכל כמקשה אחת והם יגדירו לקבלני האלומיניום את הדרישות. כך תדעו שכל הצעות המחיר שיתקבלו יהיו על בסיס אחד משותף ללא אפשרות לסטיות בין קבלן אחד למשנהו. עליכם להבין כי ללא הנחיות אלו כל קבלן ימליץ לכם על סדרות אחרות הנוחות לו ולא תמיד על הסדרות שנכונות לכם.

בחירת קבלן אלומיניום לפרויקט

הבחירה תעשה מבין אלו שאתם מתלבטים ביניהם. פרט לנושא הכלכלי, יועץ האלומיניום יוכל להתלוות אליכם למפעלי הקבלנים המתחרים ובסופו של תהליך יוכל לתת דעתו המקצועית. עליכם להבין כי לפני מסירת העבודה כל הקבלנים יראו לכם נחמדים. חשוב שגם לאחר מסירת העבודה שתזכו ליחס מקצועי מצדם. יועץ האלומיניום ידע לשמור על יחס מכובד של בעל המקצוע אליכם. המומחה ידע לשמור גם על האינטרס של מזמין העבודה לחלוקה נכונה של תנאי התשלום בזמן בניית הבית ובהתאם להתקדמות העבודה.

פיקוח על קבלן האלומיניום בתהליך היצור וההתקנה בבית

יועץ האלומיניום יבקר במפעל הקבלן אותו בחרתם ויבצע פיקוח על תהליך היצור. תהליך היצור חשוב מאד למוצר סופי שישרת אתכם בצורה מיטבית. יצור נכון יעזור לתפעול קל ונכון ויעזור למוצרים אטומים לרוח ומי גשמים. פיקוח על התקנת המוצרים בבית חשוב לתוצאה סופית מושלמת. אתם בונים בית עם יועץ ומקבלים עזרה לאורך כל הדרך. אם זה בתכנון או עיצוב בית ואם זה בייצור והתקנה שלו.

חסכון כספי

לאורך כל התהליך מאפיון האלומיניום בביתך ועד לשלב קבלת המפתח לבית החדש, יועץ הלומיניום יחסוך לך הרבה כאב ראש והמון כסף!!!

מעוניין ביועץ אלומיניום? השאר פרטים ואחזור אלייך